У Порошенка прокоментували антидержавні висловлювання представників «Слуги народу»

Пільги для оплати житлово-комунальних послуг, і в безкоштовному лікуванні, і у відпочинку мають бути збереженими», — заявили у партії
Пільги для оплати житлово-комунальних послуг, і в безкоштовному лікуванні, і у відпочинку мають бути збереженими», — заявили у партії


Сьогодні в Україні майже 370 тисяч учасників бойових дій, які пройшли українсько-російську війну — пресслужба «Європейської Солідарності» Об этом сообщает glavcom.in.ua со ссылкой на СМИ.Заява народного депутата Галини Третьякової (Слуги народу) про намір скоротити кількість учасників бойових дій і обрізати пільги ветеранам війни, якщо вони не були пораненими – це політичний цинізм.


Про це йдеться в заяві партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність».


У «Європейській Солідарності» зазначають, що сьогодні в Україні майже 370 тисяч учасників бойових дій, які пройшли українсько-російську війну.


«Це совість українського народу. Вони воювали не за пільги, а за Україну. Їхні пільги – це наша вдячність за врятовану незалежність Вітчизни. Не дозволимо ділити ветеранів і зменшувати їхню соціальну підтримку. Пільги для оплати житлово-комунальних послуг, і в безкоштовному лікуванні, і у відпочинку мають бути збереженими», — заявили у партії.


Депутати «Європейської Солідарності» наголосили, що їм «боляче перебувати з такими «слугами» в одній Верховній Раді».


«Закликаємо фракцію «Слуга народу» відправити Галину Третьякову у відставку з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та засудити її заяви», — заявили у партії.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/u-poroshenka-prokomentuvali-antiderzhavni-vislovlyuvannya-predstavnikiv-slugi-narodu-630172.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя