Кольченка перевели зі штрафного ізолятора

Кольченка перевели зі штрафного ізолятора Фото:з відкритих джерел

"Сьогодні адвокат (Уральської правозахисної групи — ред.) відвідав Олександра Кольченка. Подробиці такі: його помістили в ШІЗО 30 квітня, повернувся в загін він 10 травня. Загалом Саша почувається нормально, настрій хороший", — розповіла російська правозахисниця Тетяна Щур, йдеться в "Укрінформ". Об этом сообщает reniinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Виписану на своє ім’я "Новую газету", Кольченко в травні ще не отримував. Адвокат передав йому копію передплатної квитанції, і Олександр домагатиметься, щоб її віддавали.

"Також адвокат ознайомив Кольченка з документами Уральської правозахисної групи, складеними за підсумками нашого спілкування з прокуратурою, ФСВП (Федеральна служба виконання покарань — ред.) з приводу максимальної ваги посилок і передач, яка за законом наразі може перевищувати 20 кг. Коли за пару днів ми побачимо звіт адвоката, можливо, будуть ще якісь подробиці", — зауважила правозахисниця.

Причиною останнього поміщення Кольченка в ШІЗО, за словами правозахисниці, стало нібито вживання ним "нецензурної лексики", хоча він ніколи не вживає лайки. Тетяна Щур ще нагадала, що найперше поміщення Кольченка в ШІЗО теж було з цієї причини, а також за вживання жаргону — замість слова "общежитие" він вжив слово "барак".

Нагадаємо, що Олег Сенцов та Олександр Кольченко були затримані представниками російських спецслужб в анексованому Криму в травні 2014 року за обвинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року суд у російському Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Правозахисний центр "Меморіал" вніс Сенцова і Кольченка в список політв’язнів.

Читайте також: Європейський суд з прав людини повернув пріоритет справам Сенцова і Кольченка, — адвокат


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/kolchenka_vypustyly_zi_shtrafnogo_izolyatora_290530.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя