Сергій Євтушок: "Сьогодні ми відзначаємо велике державне свято День..."

Сергій Євтушок в facebook:

Сьогодні ми відзначаємо велике державне свято День Конституції України! ️ ️ ️ Об этом сообщает abnormal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але порядок денний держави наповнений іншими, зовсім несвятковими, подіями.

Щойно в студії 112.ua з ведучими Анастасия Марченко та Viktor Kolomiiets обговорили масові атаки вірусу-вимагача Petya, що вразив мережі низки державних структур та приватних підприємств учора.

Україна виявилась абсолютно нездатною протистояти кібератакам, не зважаючи на те, що ми перебуваємо в стані війни з Росією і про інформаційне протистояння нашої держави говоримо вже понад три роки.

Російське програмне забезпечення досі використовують не лише приватні компанії в Україні, а й державні установи та органи влади від Кабміну і Нацбанку до КП Київський метрополітен й Boryspil International Airport .

А ініціативи щодо законодавчого забезпечення кібербезпеки держави регулярно блокуються в парламенті.

Для прийняття законів, що мають посилити відповідальність за кіберзлочини, не просто не вистачає голосів до нього вносять поправки, що не стосуються інформаційної безпеки.

Так, через законопроект про кібербезпеку, поправками намагались протягнути знищення Система публічних електронних закупівель ProZorro , яка вже довела свою ефективність у боротьбі з корупцією і зекономила державі понад 8 млрд гривень у 2016 році, аби відновити свої грабіжницькі схеми у цій сфері і знову обкрадати державу.

Тому, сьогодні я не маю ілюзій довіряти владі, що кібератаки було відбито і що втрачені дані вдасться відновити, на жаль.Сергій Євтушок


ТОП новости

Вход

Меню пользователя